1/4

חבילת תקשורת מקרבת מבצע

להכניס כלים של תקשורת מקרבת הביתה

מחיר: 185 ש"ח במקום 215 ש"ח

לפעמים כל מה שצריך זו החלטה. החלטה לעשות דברים אחרת.
להחליט להכניס שפה מקרבת הביתה זו החלטה פשוטה עם השפעות מרחיקות לכת.

החבילה המיוחדת שלנו מציעה 3 מוצרים במחיר מבצע שמטרתם היא לתת לכם קביים בתהליך ולעזור לכם ולמשפחה שלכם להנכיח את הכלים של התקשורת המקרבת ביום יום שלכם. 

החבילה כוללת:

1. קלפי מפתח Soul - קלפי שאלות המייצרים חיבור ומאפשרים לנו הזדמנות מצויינת לבלות עם משפחה או חברים וללמוד להכיר אותם טוב יותר ומזויות חדשות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

2. לוח משפחה מתקרבת - לוח מגנט עם איורים של רגשות וצרכים אשר נועד להרגיל את בני הבית לבטא את הצרכים והרגשות שלהם. הלוח מיועד להיות על המקרר כך שבני המשפחה יוכלו בקלות  לגשת אליו בשעת קונפליקט ולבטא אילו צרכים שלהם שלא נענים ובכך לפתור את הקונפליקט מתוך מקום של חיבור וקרבה.

[ניתן להחליף ללוח תקשורת מקרבת זוגי]

לפרטים נוספים לחצו כאן

3. מגנט משימות קטנות לתוצאות גדולות - מגנט שיזכיר לנו אילו דברים קטנים אנחנו יכולים לעשות ביום יום כדי לגרום לילדים שלנו להרגיש אהובים. [ניתן להחליף במגנט איך לגרום לבן/בת הזוג להרגיש אהובים].

לפרטים נוספים לחצו כאן

מידע על המשלוח


איסוף עצמי: ניתן לאסוף את המתנות בתאום מראש בנקודות הבאות: סטודיו מפתח Soul, מושב קלחים נאות אפקה, תל אביב דואר רשום/ לוקר איסוף: בתוספת 9 ש"ח משלוח מהיר עד הבית: בתוספת 50 ש"ח
מידע נוסף


למידע על קלפי מפתח soul לחצו כאן למידע על לוח המגנט משפחה מתקרבת לחצו כאן למידע על מגנטי משימות קטנות לתוצאות גדולות לחצו כאן *ניתן להחליף את הלוח משפחה מתקרבת ללוח תקשורת מקרבת זוגי ואת מגנט המשימות למגנט זוגי (איך לגרום לבן/בת הזוג להרגיש אהובים)

לעוד מתנות.png