מידע על המשלוח


איסוף עצמי: ניתן לאסוף את המתנות בתאום מראש בנקודות הבאות: דרום: מושב קלחים ירושלים: מושב בקוע מרכז: נאות אפקה, תל אביב שרון: רעננה צפון: פרדס חנה דואר רשום/ לוקר איסוף: בתוספת 9 ש"ח משלוח מהיר עד הבית: בתוספת 30 ש"ח
מידע נוסף


מפרט הלוח: לוח מתכת מגנטי מצופה [ומתמגנט למקרר] בגודל 20*30 ס"מ. 10 מגנטים עם איורי רגשות, 10 מגנטים עם איורי צרכים, 5 מגנטי דמויות, 5 מגנטים חלקים להוספת דמויות, רגשות וצרכים הרלוונטיים למשפחתכם.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

משפחה מתקרבת

לוח מגנט המזמן תקשורת מקרבת ביו בני הבית

מחיר: 70 ש"ח

הרעיון שעומד בבסיס גישת התקשורת המקרבת הוא שהקונפליקטים שלנו לא נגרמים מהתנגשות בין הצרכים של שני הצדדים, אלא בעקבות התנגשות של האסטרטגיות שלנו למלא את הצרכים שלנו.

כלומר כדי לפתור את הקונפליקטים היומיומיים שלנו, אנחנו לא צריכים להתעלם מהצרכים שלנו, אלא רק להבין מה הם ואז לנסות למצוא אסטרטגיות שיענו על הצרכים של כולם.

לוח המגנט משפחה מתקרבת נועד לאפשר לנו לעצור קונפליקט בזמן אמת ולברר עם עצמנו ועם ילדנו אילו צרכים שלנו לא נענים כרגע ואילו רגשות מתעוררים בעקבות כך.

הוראות המשחק הן מאוד פשוטות: בחרו את המגנט שלכם (מציירים מראש את כל בני המשפחה על מגנטים) ושימו לידו איור שמבטא את הרגש שאתם חווים כרגע, לידו שמו איור של הצורך שלכם ובקשו ממי שאתכם בסיטואציה לעשות כמוכם, בסיום בקשו אחד מהשני בקשה.

לעוד מתנות.png